Základová deska Ostrava

O SPOLEČNOSTI

Základová deska je alfou i omegou při stavbě každého rodinného domu. Přes 25 let zkušeností v oboru nám umožňuje poskytnou profesionální stavbu základové desky pro Vaše potřeby.

Stavební firma z Ostravy – Unibeskyd s.r.o.

Sídlíme v Ostravě a jsme hrdou rodinnou firmou, která úspěšně navazuje na tradici založenou OSVČ Václavem Podešvou. Naše specializace zahrnuje výstavbu rodinných domů, bytových komplexů a komerčních objektů, přičemž klíčový důraz klademe na pečlivé zakládání staveb. Díky více než dvacetileté praxi v oblasti stavebnictví disponujeme rozsáhlými technickými znalostmi a dovednostmi, které nám umožňují zvládnout i ty nejsložitější výzvy.

Kromě toho se věnujeme zemním a výkopovým pracím, převážně v regionech Frýdlant nad Ostravicí a Frýdek-Místek. Naše zkušenosti a odbornost jsou zárukou důvěry a spolehlivosti, což potvrzují desítky úspěšně realizovaných projektů a spokojených klientů po celé Moravě.

Naše motto, „Zkušenosti, kterým můžete důvěřovat,“ odráží náš závazek k vysoké kvalitě, spolehlivosti a inovativnímu přístupu ve stavebnictví. Věříme, že díky našemu profesionálnímu a osobnímu přístupu ke každému projektu, můžete očekávat nejen výsledky, které splní vaše očekávání, ale i přesahují je. Vybírejte s jistotou, vybírejte Unibeskyd s.r.o. – kde stavíme s vášní a precizností.

Naše motto, "Zkušenosti, kterým můžete důvěřovat," odráží náš závazek k vysoké kvalitě, spolehlivosti a profesionálnímu přístupu ve stavebnictví.

Naše hodnoty

Stavíme s důrazem na kvalitu materiálů a řemeslné dovednosti, což nám umožňuje vytvářet domovy, na které můžete být hrdí.

Spolehlivost

Jsme spolehlivými partnery pro naše klienty. Dodržujeme termíny a sliby, abychom zajistili bezproblémový průběh projektů.

Komunikace

Snažíme se udržovat otevřenou a pravidelnou komunikaci s našimi klienty, abychom byli vždy na stejné vlně.

Rádi byste znali cenu Vaší základové desky?

Pokud plánujete stavět dům, neváhejte nás kontaktovat. Rádi vám zodpovíme všechny vaše dotazy a zpracujeme pro vás kalkulaci. 

Máme dlouholeté zkušenosti v oboru a používáme pouze kvalitní materiály. Naše společnost je nejen odborníkem na zakládání staveb, ale také partnerem, který vám pomůže najít to nejlepší řešení pro vaše individuální potřeby.