O nás

Vítejte u nás! Jsme stavební společnost Unibeskyd s.r.o., rodinná firma navazující na OSVČ Václava Podešvy. Specializujeme se na výstavbu rodinných domů, bytových domů a komerčních objektů, s důrazem zejména na zakládání staveb. S více než 20 lety zkušeností v oblasti stavebnictví máme technické znalosti a dovednosti potřebné k řešení i těch nejnáročnějších zakládacích úkolů.

 
Zkušenosti, kterým můžete důvěřovat

Našich více než 20 let zkušeností v oboru stavebnictví nám umožňuje přistupovat ke každému projektu s vědomím, že jsme schopni řešit různorodé výzvy. Věříme v trvalou kvalitu, spolehlivost a inovaci ve stavebním průmyslu. Během těchto let jsme realizovali nespočet projektů se spokojenými zákazníky. 

Naše hodnoty

Kvalita: Každý detail má význam. Stavíme s důrazem na kvalitu materiálů a řemeslné dovednosti, což nám umožňuje vytvářet domovy, na které můžete být hrdí.

Spolehlivost

 Jsme spolehlivými partnery pro naše klienty. Dodržujeme termíny a sliby, abychom zajistili bezproblémový průběh projektů.

Komunikace

 Snažíme se udržovat otevřenou a pravidelnou komunikaci s našimi klienty, abychom byli vždy na stejné vlně. Přistupujeme k zákazníkům individuálně a snažíme se splnit jejich představy.